Погладив котика – помий руки

Погладив котика – помий руки

Шок-контент!

Токсоплазмоз!

Сьогодні ми з вами, любі читачі, будем розкривати не якісь там змови фармацевтів. Ми поринемо в глибини ада, який ще називають "матінкою-природою". І ви не уявляєте, як буде цікаво.

Значить так:

- бувають кицьки;

- у кицьок в кишках живуть токсоплазми (дрібні створіння). Це єдине місце де вони можуть розмножуватись статево;

- через кицячі какахи токсоплазмозом може заразитись хто завгодно. Зокрема пацюки і люди.

Відео дня

Звучить, як типовий життєвий шлях чергового паразіта. Але є 2 цікавих нюанса.

Щури, хворі на токсоплазмоз, змінюють поведінку. Нє, вони не приходять пізно додому і не слухають дивну музику. Їм починає подобатись запах кицьок. І вигляд кицьок. Токсоплазма, яка засіла в мозку, приваблює пацюка до кицьки. Що призводить, само собою, до швидшого поїдання гризуна. А паразит потрапляє в омріяну котячу кишку. Одноклітинна гадіна пригнічує у хазяїна стоп-сигнали щодо ризикованої поведінки.

Тепер тримайтесь.

У людей, походу, відбувається те саме:

– пацієнти з вищим титром антитіл до токсоплазми мають в 1,5 рази вищий ризик вчинити самогубство;

існує зв’язок між токсоплазмозом і деякими біполярними розладами;

– водії з токсоплазмозом частіше потрапляють в аварії (Чехія 2002, Туреччина 2009, США 2016).

Є зв’язок між токсоплазмозом та імпульсивною агресією до самого себе. Тобто, суїцидальною поведінкою. Зовсім, як у щурів. Механізми цього не до кінця зрозумілі, але мабуть діло стосується дофаміна і тестостерона. Тут же можна почитати, як ця біда виникла (теоретично) в процесі еволюції.

Отаке. А ви кажете "ядєрная война". Ха! Смерть людства прилетить не згори. Вона вже нас оточує. Своїми невидимими джгутиками направляє, як пацюків на вірну загибель.

Погладив котика – помий руки

Хорошої п’ятниці.

P.S. Видихніть, посміхніться і усвідомте, що ви керуєте своїм життям дещо менше, ніж здається. І не дозволяйте, щоб вами маніпулювали ссавці. Досить того, що це вже роблять одноклітинні.

P.P.S. Якшо багато читати про паразитів, то можна стати ідіотом. Але це вже зовсім інша історія)

P.P.P.S. Мийте руки з милом.

disclaimer_icon
Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням...
disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки