Цілющі трави і молитва: види мракобісся в медицині

Цілющі трави і молитва: види мракобісся в медицині

Останнім часом тільки й розмов про доказову медицину. Але хіба правильно заганяти себе у вузькі рамки науки? Тим більше в такій творчій професії лікаря?

Слава партії, що у нас в професії ще лишились титани. Як от Валер'ян Степанович Лупиздя, провідний хоспісолог Херпросцищенської ЦРЛ. Сьогодні він розкаже про чудові альтернативи доказової медицини:

1. Показова медицина - шльоцать пацієнтів по спині, жадібно мацать, нагло кричать "раздівайся", нервово писать рецепти. Незворушно дивитись, як вони вдячно падають в ноги. І шоб халат в трудових пятнах.

2. Наказова медицина - на стіл покласти розпорядження по лікарні, в стіл сховати мозок. Всім прописувать по три рулона марлі, бо в лікарні дохєра марлі.

Відео дня

3. Заказова медицина - кожному пацієнту назначать "нужне лікарство". Вночі рискать по помийкам, збираючи пусті флакони від того ж лікарства. Мішок тари помінять в бєлого фарм-господіна на новий діван в ординаторську.

4. Розказова медицина - кожне речення закінчувати словами "трікуспідальний мітохондропоез". Називать колег дураками, обіцять повне одужання. В день смерті хворого взять отпуск і виключить мобільний.

5. Сива медицина - завести старого члєна політбюро академії наук в лікарняну палату, піднять йому вєкі. Нестримну ржаку маскірувать кашлем. Винести акадєміка, якшо він мовчить більше хвилини.

6. Бабушкіна медицина - лакать молоко з маслічком і медом, чістотєл, мох з лобка і пирожок. Будь здаров!

7. Дєдушкіна медицина - навернуть гранчак табурєтовки. В ноздрі напихать тертого часника.

8. Обрядова медицина - спалить чорного таракана і обісцять на перехресті в полнолуніє. Результатом цієй расчлєньонки помазать ранку.

9. Традиційна медицина - пить отвар цілющої срань-трави. Нюхать стерті шаровари давно забутих предків.

10. Нетрадиційна медицина - те саме, плюс толерантність.

Цілющі трави і молитва: види мракобісся в медицині

Ставайте розумнішими з доктором Лупиздею!

А які альтернативи доказовості запропонуєте ви?

disclaimer_icon
Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням...
disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки