Законодавча "еякуляція" Богомолець

119,8 т.
Законодавча 'еякуляція' Богомолець

Пані Ольга Богомолець!

Пишу вам, надіюсь, востаннє. Не знаю, які ще слова ви збираєтесь заборонити найближчим часом, тому користаючись нагодою спішу образити вас культурно.

Ваша остання законодавча конвульсія, хоч і дивує когось, мені видається цілком закономірною. Думаю, ви завжди були далекою від медицини. Але з вашим сімейним анамнезом, життєвий шлях вибирати не могли.

Вас вперли в універ, випустили з нього із сумнівними знаннями (аюрведа, серйозно?). Вам не хотілось, але з вашим прізвищем, нічого, крім червоного диплому не світило.

Відео дня

Був, звісно, світлий проміжок: співи романсів, збирання ікон – все те, що вас дійсно цікавило і до чого, можливо, ви мали хист.

Та нахіба було пертись у Верховну Раду? Що з того вийшло? Ваші мертвонароджені законотворчі потуги, про які ви плачетесь у власних відео? Багаторічне блокування реформи?

Так от, ваша "медична місія" – це міраж, симулякр, якого ви самі собі зліпили. Ви - не "берегиня народу", якою вас величають посіпаки. Натомість, справляєте враження жалюгідне та інколи смішне. Але частіше - жалюгідне.

Талановита людина - талановита в усьому. От і тепер, ваш воістину оруелівський законопроект (зовсім, як у нашого "великого брата"), виявився калічним у всіх можливих сенсах. (Хто також вважає "матюки" російським запозиченням – почитайте корисний лікбез).

Та, принаймні, тепер у вас є хоч якась підстава увійти в історію. Поки що - в якості персонажа анекдотів. Але, якщо закон приймуть – вас пам’ятатимуть у віках, повірте.

Шкода, що на додачу до бездарного та шкідливого депутата, ви виявились безнадійними "високоморальним" совком.

Ольга Богомолець

Маю слабку надію, що в наступну каденцію в Парламенті вас не буде. Звісно туди напреться купа інших "талантів". Але, знаєте, я готовий скуштувати нових сортів лайна.

Оскільки, в цьому пості утримуюсь від брутальної лайки, скористаюсь запропонаваним вами ж традиційним фразеологізмом:

Бодай вас в сесійній залі обілляло дощем. Золотим.

P.S. Ваш музей в Радомишлі – офігенний. На відміну від вас.

disclaimer_icon
Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням...
disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки