МоваЯзык

/ Новини медицини

Медреформа в Україні: сімейний лікар пояснив, коли покращиться сервіс

Кардинальних змін у системі охорони здоров'я не варто очікувати доти, поки економіка України не буде демонструвати більш упевнені темпи зростання.

Про це в ефірі ObozTV заявив сімейний лікар Євген Гончар.

"Якщо у нас економіка зростає повільно, то у нас не можуть бути такі державні клініки як у Німеччині або Австрії. Але на мій погляд - це позитивні зміни, які роблять фундамент на економічне зростання в майбутньому. Але хочу сказати, що не можна очікувати чогось неймовірного в країні, ВВП якої зростає на 2% на рік. Потрібно об'єктивно дивитися", - зазначив він.

Також Гончар пояснив різницю між первинною і екстреною меддопомогою.

"Екстрена - це швидка допомога, умовно кажучи. Якщо хтось йшов по вулиці, впав, зламав ногу, викликали "швидку", приїхала "швидка" і відправила його в лікарню. Первинна медична допомога - це коли теж щось трапилося з пацієнтом, він захворів, але власними ногами прийшов у поліклініку до свого сімейного лікаря", - розповів медик.

При цьому сімейний лікар підкреслив, що найближчими роками змін у роботі бригад швидкої допомоги не передбачається.

"Варто зазначити, що в цьому і наступному році реформа не дуже торкнеться екстреної допомоги. "Швидкі" як їздили, так і їздитимуть. Як було це безкоштовно, так і залишиться. Тут ніяких кардинальних змін не заплановано", - додав Гончар.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше Гончар назвав єдиний спосіб уберегтися від хвилі захворювання на грип.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Ефіри Obozrevatel TV" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини