Moderna опублікувала дані випробувань своєї вакцини від COVID-19

Moderna опублікувала дані випробувань своєї вакцини від COVID-19

Результати первинного аналізу дослідження COVE, в рамках якого оцінювалася ефективність вакцини Moderna, опубліковані The New England Journal of Medicine.

Про це повідомляє MedicalХpress з посиланням на Brigham and Women's Hospital, де проводилося тестування.

Отримані дані свідчать про те, що вакцина може запобігти симптоматичный інфекції.

Серед більш ніж 30 000 учасників, відібраних випадковим шляхом для отримання вакцини або плацебо, у 11 з групи "вакцина" розвинувся симптоматичний COVID-19 в порівнянні з 185 учасниками, які отримали плацебо, що продемонструвало 94,1% ефективність у запобіганні симптоматичної коронавірусної інфекції.

Відео дня

Випадки тяжкої форми COVID-19 спостерігалися тільки у добровольців, які отримували плацебо.

Реакція на імунізацію була помірною – близько половини реципієнтів відчували втому, болі в м'язах, суглобах і головні болі, особливо після другої дози. У більшості випадків ці ефекти починалися приблизно через 15 годин після вакцинації та зникали через два дні без наслідків.

MedOboz раніше повідомляв, що вісім працівників будинку престарілих в Німеччині випадково отримали п'ятикратну дозу вакцини від коронавірусу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки