МОЗ вирішило залишити українців без гідазепаму

МОЗ вирішило залишити українців без гідазепаму

Кабінет Міністрів пропонує ввести зміни до Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

Цей проєкт може залишити українців без потрібних ліків. Мільйони хворих ризикують втратити медикаментозну підтримку.

Зараз своєю постановою МОЗ вирішило не просто посилити контроль над продажем, а практично залишити українців без гідазепаму.

Гідазепам – це транквілізатор, який є похідним бензодіазепіну і має протисудомну та анксіолітичну дію. Код АТХ N05В А. Його використовують у лікуванні мігрені, неврозів, неврозоподібних станів, логоневрозів.

Відео дня

Наразі МОЗ вирішив включити Гідазепам до Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів. Імовірно це попередить випадки зловживання військовослужбовцями Гідазепаму в немедичних цілях.

Однак абсолютно незрозуміло, що тепер робити хворим без цього лікарського засобу, адже він допомагав їм справлятися з серйозними недугами не один десяток років.

МОЗ, акцентує увагу на тому, що проєкт та супровідні до нього документи ґрунтовані та включають аналіз регулярного впливу. Цей законопроєкт надано для загального обговорення на офіційному веб-сайті МОЗ України.

Пропозиції та зауваження до проєкту постанови Кабінету Міністрів України просимо надсилати протягом 30 днів з дати публікації на адресу МОЗ України у письмовому або електронному вигляді за адресою: вул. Грушевського, 7, м. Київ, 01601, телефон: (044) 200-07-93, (e-mail: [email protected]).

Усі зауваження та пропозиції до проєкту будуть відкриті для публічного обговорення впродовж місяця з дня їхньої публікації, а це дає надію на те, що в чиновників все ж таки не вийде позбавити наших хворих важливого та потрібного лікарського засобу.

Складається враження, що орган, який має дбати про збереження здоров'я населення України, займається тим, що вигадує різні способи знищення власного народу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки