"Можна уникнути": Супрун назвала головну причину смертності в Україні

20,9 т.
Смертність в Україні

В Україні найпоширенішою причиною смертності серед населення є серцево-судинні захворювання.

Їх можна запобігти, дотримуючись здорового способу життя, заявила на брифінгу в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, повідомляє Укрінформ.

"Найчастіше українці помирають від серцево-судинних захворювань – майже 2/3 від усіх випадків смерті, але цьому можна запобігти здоровим харчуванням, займатися фізичною активністю та виявляти хворобу на ранній стадії", – сказала Супрун.

Вона наголосила, що не слід забувати про візити до сімейного лікаря.

Відео дня
Смертність в Україні

Також за словами Уляни Супрун, в Україні досить поширений діабет 2-го типу. Проте, його теж можна запобігти, слідкуючи за здоров'ям.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше українці очолили рейтинг смертності. Саме Україна опинилася на першому місці європейського рейтингу за смертністю від неправильного харчування.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки