МоваЯзык

/ Новини медицини

"Мозок спеціально стирає сни": вчені знайшли цікаву здатність людини

Японсько-американські вчені з Національного інституту неврологічних розладів та інсульту в США і Нагойского університету виявили спеціальну групу клітин у мозку, завдяки яким стираються наші сновидіння.

Про це повідомило наукове видання Science. Клітини виявили під час експерименту над мишами.

Перевіряючи роботу їх гіпоталамуса вчені виявили, що група окремих клітин виробляє меланін-який концентрує гормон відповідальний за апетит і бере участь в регуляції фази сну.

Ілюстрація Сон

Ілюстрація Сон

Потім дослідники почали експериментувати над клітинами. Одній групі мишей відключали клітини, що виробляють меланін, який концентрує гормон, а потім перевіряли їх здатність до запам'ятовування. Вони показали кращий результат, ніж та група мишей, у яких клітини виробляли гормон. Тоді вчені прийшли до висновку, що забування – це такий же активний процес, як і запам'ятовування.

Примітно, що людина спостерігає сновидіння саме в фазу швидкого сну, яка контролюється гіпоталамусом. Тому сни автоматично забуваються.

Як писав OBOZREVATEL, здоровий сон допомагає боротися із зайвою вагою. При цьому його порушення можуть і зовсім привести до смерті.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

0
Коментарі
1
0
Смішно
3
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини