На Росії інноваційний прорив у боротьбі з COVID-19

На Росії інноваційний прорив у боротьбі з COVID-19

Будь-яка глобальна проблема відкриває великі можливості, не виключенням стала і пандемія COVID-19. Вона дозволила створити ефективні препарати, які принесли компаніям чималий прибуток як у дійсному моменті, так і потенційний. Однак у проміжку між розробкою і цим самим прибутком лежить велика і складна робота, що включає проведення клінічних випробувань з публікацією матеріалів в авторитетних виданнях, схвалення регулюючими органами і т.д.

Другий шлях – створення чогось чудодійного, що перевершує по простоті використання та ефективності вже перевірені та схвалені способи лікування. Прикладом такого відкриття є нова російська "високотехнологічна розробка наукового центру Концерну Граніт" – прилад "Тор", що отримав нещодавно реєстрацію в Росохороннагляді.

На Росії інноваційний прорив у боротьбі з COVID-19

Відео дня

Якщо не вдаватися в подробиці, то суть винаходу полягає в тому, що пристрій створює незначне по потужності електромагнітне випромінювання, що послаблює і пригнічує віруси, в тому числі SARS-CoV-2.

Як вказується на сайті виробника приладу, дослідження, проведені серед госпіталізованих з коронавірусною інфекцією, показали приголомшливі результати: на 30-50% скорочується час хвороби, титри антитіл IgM на п'яту добу у 87% хворих стають негативними.

На Росії інноваційний прорив у боротьбі з COVID-19

Пристрій для очищення повітря електромагнітним впливом дозволений до застосування в будь-яких приміщеннях – житлових, виробничих, адміністративних, лікарняних. Загалом – з якого боку не дивитись – майже панацея, і прилад повинен бути потрібний у всьому світі, охопленому коронавірусом.

За словами творців і представників уряду, аналогів у світі цей пристрій масового захисту від COVID-19 не має. Само по собі це твердження ні про що не говорить, якщо він не доповнений словами про те, що уряди розвинених країн вишикувалися в чергу і зробили передзамовлення, щоб забезпечити своїх громадян таким простим і ефективним способом захисту. Тому що в сучасному світі ця схема працює саме так, наприклад, компанія Merck, яка завершує клінічні випробування противірусного препарату від COVID-19, вже має контракт з урядом США на постачання 1,7 мільйона курсів молнупіравіра за ціною 700 доларів за курс. Єдина логічна відповідь на цю ситуацію – ніхто у світі не вірить в цю розробку.

Що ж не так з приладом, який за 15 хвилин впливу нешкідливим для людини випромінюванням (менш потужним, ніж від мобільних телефонів) забезпечує захист від зараження коронавірусною інфекцією протягом доби?

Оскільки мобільні телефони від вірусу не захищають, то електромагнітне поле, що випромінюється "Тором", відрізняється за параметрами (частоті, поляризації і т.д.). Можливо, дійсно в лабораторних умовах вдалося підібрати всі параметри таким чином, що випромінювання вплинуло на коронавірус у чашці Петрі.

На Росії інноваційний прорив у боротьбі з COVID-19

Але якщо мова йде про безпеку, то де результати досліджень того, як це випромінювання впливає на інші мікроорганізми та клітини? А якщо воно викликає аутизм? А якщо рак? А раптом змінює ДНК? Як краще опромінюватися – натщесерце або після їжі? І де позиція з цього приводу людей, які виступають проти веж 5G?

На Росії інноваційний прорив у боротьбі з COVID-19

Поки відповіді на це питання не будуть отримані важливо стежити, щоб хтось із керівників нашої країни не вирішив, що вкладення коштів у "Тор" врятує нас від пандемії, оскільки вакцинації довіряти в Україні не прийнято.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки