На весіллі в Івано-Франківській області масово отруїлися люди

9,8 т.
На весіллі в Івано-Франківській області масово отруїлися люди

В одному з ресторанів селища міського типу Лисець Тисменицького району, на весіллі отруїлися люди.

Як повідомляє прес-центр поліції в Івано-Франківській області, з 200 очіб, які брали участь в урочистостях, в лікарню потрапили восьмеро осіб. Поліція відкрила кримінальну справу.

При надходженні в лікарню, пацієнти скаржилися на нудоту, діарею, болі в животі, підвищення температури тіла. Постраждалим надавалася необхідна медична допомога.

За результатами санітарно-епідеміологічного обстеження закладу, були виявлені порушення вимог Закону України "Про основні засади та вимоги до якості і безпеки харчових продуктів", санітарного законодавства.

Відео дня

У зв'язку з цим Тисменицького відділом поліції відомості за фактом отруєння людей внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Потерпілим надається необхідна медична допомога.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", у Сокирянську районну лікарню звернулося 12 хворих дітей із ознаками кишкової інфекції.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки