Названа "таблетка", яка швидко позбавить від стресу

12,5 т.
Названа 'таблетка', яка швидко позбавить від стресу

У США вчені з Мічиганського університету довели, що півгодинна прогулянка на природі сприяє зняттю стресу.

Дослідники відзначили, що під час відпочинку не варто користуватися телефоном та мобільним інтернетом, передає Frontiers in Psychology.

Автори роботи назвали цей спосіб "натуральною таблеткою", яка дозволяє значно знизити рівень гормонів стресу.

"Ми вже точно знаємо, що стрес, викликаний підвищеним рівнем кортизолу, знижується, коли ви проводите час на природі", – розповіла Мері Керол Хантер, одна з авторів статті.

Відео дня

Експеримент із добровольцями показав, що 20-хвилинної прогулянки на природі досить, щоб значно знизити рівень кортизолу. Також його зниженню сприяв відпочинок за містом, сидячи або гуляючи десь у сільській місцевості.

"Потрібно приймати "натуральну таблетку" в денний час, не займатися спортом і уникати соціальних мереж, інтернету, телефонних дзвінків, розмов і читання", – наголосила Хантер.

Стрес на роботі

Як повідомляв OBOZREVATEL, названо кращі поради, як позбутися від стресу за тиждень.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки