Названо хвороби, які можуть викликати ускладнення у пацієнтів із COVID-19

Названо хвороби, які можуть викликати ускладнення у пацієнтів із COVID-19

Американські фахівці провели дослідження і з'ясували, що люди, які страждають від гіпертонії, ожиріння, діабету або серцевої недостатності, можуть перехворіти COVID-19 у важкій формі.

Дві третини хворих на коронавірус мали вище зазначені захворювання. Про це повідомляє видання Journal of American Heart Association.

Як стало відомо, у США було зафіксовано 906 849 госпіталізацій у зв'язку з COVID-19, з яких понад 30% заражених були з ожирінням, 26,2% – з гіпертонією, 20,5% – цукровим діабетом і 11,7% – серцевою недостатністю.

Загалом 63,5% госпіталізацій з коронавірусом були пов'язані з цими захворюваннями.

Відео дня

Фахівці додали, що ризик госпіталізації з COVID-19 тісно пов'язаний з кардіометаболічним здоров'ям.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що вірогідність зараження COVID-19 може бути пов'язана з кількістю вітаміну D в організмі людини. Із таким припущенням виступили Науково-консультативна комісія з харчування Великобританії, Національний інститут охорони здоров'я та Лондонське королівське товариство.

Хворі люди в лікарні

Як повідомляв OBOZREVATEL, екстракт водорості спіруліни може полегшити перебіг хвороби у пацієнтів із COVID-19. Ця речовина знижує ймовірність розвитку ускладнень і пошкодження органів, що є основною причиною смертності від коронавірусу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки