МоваЯзык

/ Новини медицини

Нобелівську премію-2018 з медицини присудили за "революцію в лікуванні раку"

Нобелівську премію з медицини і фізіології за 2018 рік присудили Джеймсу Еллісону і Тасуку Хондзе, які провели дослідження у галузі онкологічних захворювань.

Як повідомили в Twitter Нобелівського комітету, перемогу присуджено за "відкриття терапії раку шляхом пригнічення негативної імунної регуляції" (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

"У 2018 Нобелівську премію із фізіології і медицини було присуджено спільно Джеймсу П. Еллісону і Тасуку Хондзе за їхнє "відкриття терапії раку шляхом пригнічення негативної імунної регуляції", — йдеться у повідомленні.

У Нобелівському комітеті також зазначили, що до відкриття лауреатів прогрес у такій терапії онкології був досить скромним.

"Імунна контрольна терапія зробила революцію у лікуванні раку і докорінно змінила те, як можна управляти ним", — повідомили в Twitter The Nobel Prize.

Зазначається також, що цей спосіб лікування полягає у стимуляції здатності імунної системи атакувати пухлинні клітини і є зовсім новим принципом у лікуванні раку.

Онколог Михайло Ласков пояснив, як працює терапія нобелівських лауреатів у боротьбі з раком.

Як писав OBOZREVATEL, екс-президент Польщі Лех Валенса висунув кандидатуру українського режисера Олега Сенцова, незаконно утримуваного в російській в'язниці, на Нобелівську премію миру-2018.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

2
Коментарі
3
4
Смішно
47
Цікаво
1
Сумно
2
Треш

Блоги медицини