МоваЯзык

/ Новини медицини

Названо несподівану небезпеку медичних халатів

Медичні халати та уніформа медсестер можуть бути розсадником мікроорганізмів, які є збудниками небезпечних інфекцій.

Як повідомляє The New York Times, систематичний огляд досліджень у 10 лікарнях США показав, що форма співробітників медустанов часто заражена штамами шкідливих і лікарсько-стійких бактерій.

Мікроорганізми, які переносяться на лікарняних халатах, можуть стати збудниками інфекцій шкіри, кровотоку, сепсису і пневмонії. Але небезпеку несе не тільки одяг медпрацівників, а й предмети, якими вони користуються протягом дня: стетоскопи, телефони, планшети і навіть краватка.

Вчені також з'ясували, що 45% небезпечних мікроорганізмів збіглися з тими, які були виявлені в ранах пацієнтів. Зменшити присутність певних видів бактерій допоможе щоденне прання форми, незважаючи на те, що її знову буде інфіковано протягом декількох годин в лікарні. При чому дослідження показали, що більше половини лікарів не перуть свої халати протягом місяця.

Щоб зменшити ризик поширення інфекцій медпрацівникам порекомендували носити на роботі одяг з коротким рукавом і знімати прикраси на руках.

Медичний халат

Медичний халат. Джерело: pixabay

pixabay

Спостереження показали, що такий вид форми сприяє зниженню частоти передачі вірусного DNA (аденоассоціірованних вірус – викликає дуже слабкий імунітет. – Ред.). Це відбувається, тому що утримувати руки і зап'ястя в чистоті за допомогою дезинфікуючого засобу легше, коли вони не стикаються з забрудненими рукавами.

Як повідомляв OBOZREVATEL, нещодавно лікар-інфекціоніст Дарина Панева назвала три найнебезпечніші для людини інфекції.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Дослідження вчених" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
3
5
Смішно
10
Цікаво
6
Сумно
1
Треш

Блоги медицини