Названо продукти, які допомагають прожити довше

18,0 т.
Названо продукти, які допомагають прожити довше

Твердий англійський сир "Чеддер" сприятливо впливає на роботу серця і судин.

До такого висновку прийшли вчені, порадивши звернути увагу на "Чеддер", який містить багато корисних речовин. Про це повідомляє New York Post.

В експерименті брали участь чоловіки з надмірною вагою з Ірландії. Згідно з результатами, вживання "Чеддеру" позитивно впливає на рівень холестерину в крові.

Крім сиру вчені порекомендували додати до раціону молочні продукти і м'ясо. Дослідники прийшли до висновку, що це запобігає ранній смерті на 25% і зменшує ризик серцевих нападів на 22%.

Відео дня

"Наші результати показують, що молочні продукти і м'ясо корисні для здоров'я і довголіття серця", - розповів доктор Салім Юсуф.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені прийшли до висновку, що для запобігання багатьом хворобам потрібно вживати продукти, що містять клітковину.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки