Не могла ходити та їсти: у Рівному жінці вирізали гігантську пухлину

29,3 т.
Не могла ходити та їсти: у Рівному жінці вирізали гігантську пухлину

У Рівному лікарі врятували життя пенсіонерці Вірі Савчук, вирізавши пухлину вагою 30 кілограм.

Гігантська фіброма так їй заважала, що старенька не могла ходити й навіть перестала їсти, пише "Сегодня".

"Пухлина печінку мені здула. Я зовсім нагнутися не могла. Дякую Богові. Ну трошки поправилася", – розповіла 72-річна пацієнтка.

До операції пенсіонерка важила 68 кілограмів, із яких 30 кг були пухлиною. У лікарню вона потрапила у важкому стані. Величезну кісту яєчника хірурги видаляли п'ять годин поспіль.

Відео дня
Віра Савчук

"Вона спотворила роботу більшості органів черевної порожнини й малого таза. Пацієнтка поступила із жахливою анемією, виснажена. З лімфостазом, набряками і трофічними виразками", – пояснила хірург Світлана Орешко.

Операція пройшла успішно і жінка вже пішла на поправку.

"А де ж вона була до цього 5 років? 5 років тому цю пухлину, не злоякісну, можна було б прооперувати в плановому порядку, спокійно, без шкоди для здоров'я, яку вона отримала за ці 5 років", – обурився головний лікар Рівненського протипухлинного центру Григорій Максим'як.

У Рівному жінці вирізали пухлину вагою в 30 кг
У Рівному жінці вирізали пухлину вагою в 30 кг

Савчук пояснила, що не йшла до лікарів, оскільки не було грошей на лікування. Після одужання пенсіонерка має намір зайнятися посадкою врожаю і ремонтом будинку.

"Передайте їм подяку. Я не знаю, як мені далі буде. Зараз я хоч ляжу і посплю", – дякувала вона лікарям.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українця під час операції заразили смертельно небезпечною хворобою.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки