Не тільки гени: фахівці з'ясували, чому в ранньому віці сивіє волосся

15,7 т.
Не тільки гени: фахівці з'ясували, чому в ранньому віці сивіє волосся

Рання сивина й облисіння пояснюються не тільки генетичними факторами, але і режимом сну, а також рівнем стресу, заявили, зокрема, дослідники.

Як повідомляє МедікФорум, подібний висновок було зроблено ними на підставі результатів, отриманих при вивченні близнюків.

Фахівці виявили, що в парах близнюків, за наявності однакових генів у братів і сестер, сивина й облисіння наздоганяють їх неоднаково. Виявилося, що той близнюк, який мав проблеми зі сном або часто відчував стрес, сивів і лисів раніше, ніж його генетична "половинка".

"У стресових ситуаціях відбуваються довгострокові зміни в фолікулах, - існуюче нмні волосся може не змінити свій колір, але нове будуть вже сивим", - висловилися з цього приводу автори.

Відео дня

Як раніше повідомляв "Обозреватель", батьки 10-ти дітей були змушені прийняти важке рішення і відключити двох дітей від апаратів життєзабезпечення, а також дозволити померти третій дитині. Все це сталося протягом трьох днів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки