Не вистачає на їжу: сімейний лікар із Дніпра шокувала низькою зарплатою

59,7 т.
Не вистачає на їжу: сімейний лікар із Дніпра шокувала низькою зарплатою

У Дніпрі деякі сімейні лікарі отримують менше 4 тисяч гривень місячної зарплати.

Як ідеться в сюжеті ТСН, Оксана Паньковик, яку вибрали сімейним лікарем понад 400 пацієнтів, опублікувала в мережі свій дохід у розмірі 3784 грн.

У зв'язку з цим багато українців висловили обурення оплатою її праці, а керівництво лікарні навіть змушувало видалити запис, погрожуючи звільненням.

За словами Паньковик, головний лікар не захотіла доплачувати за ці декларації, назвавши ситуацію "мотивуючим моментом" для подальшого нарощування бази пацієнтів.

Відео дня

Читайте: До 25 тисяч: Супрун заявила про різке зростання зарплат у лікарів

"Виходу я не бачу, як взагалі йти з медицини або міняти країну проживання", - сказала Оксана, обурившись, що такої зарплати не вистачає навіть на їжу.

При цьому в сюжеті наголошується, що в деяких регіонах України сімейні лікарі вже отримують до 20 тисяч гривень на місяць.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в Чернівецькій області після медичної реформи звичайна дільнична лікар почала отримувати "чисту" зарплату в розмірі 18 тисяч гривень.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки