Несподівано: вчені знайшли зв'язок між раком грудей і типом фігури

26,6 т.
Несподівано: вчені знайшли зв'язок між раком грудей і типом фігури

Дані нового дослідження свідчать про те, що жінки з фігурою типу "яблуко" ризикують більше за інших захворіти на рак грудей.

Як повідомляє The Daily Mail, володарки фігури типу "груша" також знаходяться у зоні ризику. Однак вони схильні до більш легкої форми хвороби.

Експеримент провели китайські вчені з Університету Шаньдун, вимірюючи підшкірний жир. Саме вони з'ясували, що жінки з більш високим ІМТ (індекс маси тіла - Авт.), а також з ожирінням у районі сідниць і стегон, з більшою ймовірністю мали ЕР-позитивний рак молочної залози.

Відео дня

Несподівано: вчені знайшли зв'язок між раком грудей і типом фігури

На цю форму захворювання впливає гормон естроген, оскільки він може приєднуватися до білків у ракових клітинах, щоб стимулювати їхнє зростання. Ця форма раку лікується за допомогою препаратів, що блокують естроген, який, як відомо, стимулює утворення пухлинних клітин.

У пацієнток і власниць "яблучної" фігури, з ожирінням талії, стегон і живота, частіше виникав ЕР-негативний рак молочної залози. Ця форма хвороби не може лікуватися за допомогою препаратів, що блокують гормони, а повинна "йти" за традиційними маршрутами хіміотерапії.

За словами провідного дослідника, доктора Жіганга Ю, можлива причина полягає у тому, що підшкірний жир бере участь у виробництві естрогенів, що може сприяти ЕР-позитивному раку грудей. А вісцеральний жир тісніше пов'язаний з резистентністю до інсуліну і, швидше за все, буде сприяти розвитку раку ЕР-негативного раку.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", смертоносна хвороба рак є генетичним порушенням, яке виникне у всіх людей у разі довголіття.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки