МоваЯзык

/ Новини медицини

Низьке лібідо: 8 причин небажання займатися сексом

67.2т
Читати матеріал російською

Доктор Рейчел Карлтон Абрамс, автор нової книги "Мудре тіло", назвала вісім дивовижних причин, за якими ви не хочете займатися сексом, пише HEALTHISTA.

Доктор Абрамс протягом багатьох десятиліть вивчала проблеми сексуальності. І ось які причини найчастіше стають на шляху якісної сексуального життя.

У вашій родині була пригнічена сексуальність

Проблеми сексуальності сягають корінням у дитинство - традиційні в вашій родині норми побуту і соціалізації, на яких ми всі виховуємось. Якщо в сім'ї з релігійних або інших причин секс вважався "поганим" заняттям, то ваша сексуальність у дорослому віці буде подавлена.

У вас низький рівень любові до свого тіла

Запитайте будь-яку жінку, яка любить чоловіка або жінку. Вони люблять груди. Всі груди. Всі розміри і форми. Якщо у вас склалися певні стереотипи що сексуально, а що ні, ви відчуваєте дискомфорт від власної невідповідності цим стереотипам, а так само нав'язаним ЗМІ нормам і стандартам.

Насправді, вага і форми не мають ніякого стосунку до сексуального потягу - чоловіки люблять груди - різні розміри і форми. Будь-яке тіло прекрасно, а будь-яка людина сексуальна, якщо вона любить себе.

Для подолання "скутості" можете виконати вправу "Акт любові". Встаньте перед дзеркалом в комфортному для вас вигляді з мінімальною кількістю одягу і торкаючись до кожної частини тіла вимовляєте вголос все те цінне, що вона несе і висловлюйте почуття подяки і любові. Коли негативні голоси і емоції приходять, просто спостерігайте і пропускайте їх повз.

У вас в минулому був негативний сексуальний досвід

Коли більшість жінок відчувають сексуальне травму, вони "закривають" геніталії і сексуальні почуття. Початок позбавлення від цих емоцій полягає в тому, щоб секс був виключно за вашим бажанням. Бажання виникатиме тоді, коли тіло буде до цього готове.

Біль під час сексу

Найбільш частою причиною болю при статевих зносинах є гормональні зміни під час менопаузи. Жінки можуть також відчувати ранній клімакс від хірургічного видалення яєчників і/або матки в будь-якому віці або після хіміотерапії або променевої терапії для лікування рака.Уход за дитиною може також викликати гормональну менопаузу.

При сухості піхви секс приносить мало задоволення і викликає больові відчуття.

Відмінна новина полягає в тому, що майже у всіх випадках це виправляється естрогеном.

Недолік тестостерону

Дослідження показали, що тестостерон є основною рушійною силою лібідо у жінок. Для його підвищення досить здати аналізи і вирішити це питання зі своїм гінекологом.

Загальне погіршення здоров'я

Різні проблеми зі здоров'ям можуть заважати лібідо, в тому числі будь-яке хронічне захворювання - проблеми зі щитовидною залозою, лікування раку. Велика розмаїтість лікарських препаратів знижують лібідо, зокрема, і антидепресанти, препарати для зниження кров'яного тиску, оральні контрацептиви.

Потрібно визначити і усунути причину.

Стрес і втома

Ми можемо бути сексуальними, не мати проблем зі здоров'ям, ні з психологічними бар'єрами. Але якщо ми відчуваємо постійний стрес, постійно зайняті роботою або рішенням інших справ, дуже втомлюємося, то сексуальний потяг знижується.

Втома - вбивця сексуального потягу для жінок.

Що робити? Висипатися, більше відпочивати, дозволити собі релакс і фантазувати.

Відсутність довіри

Секс - дзеркало самих стосунків. І після десятиліть роботи з парами, я дійсно вважаю, що так. Якщо ви не хочете займатися сексом з вашим партнером, це не стосується лібідо, це має прямий стосунок до ваших стосунків.

Довіра є інгредієнтом номер один для щасливого, здорового сексуального життя. Якщо ви не довіряєте своєму партнеру, емоційно або фізично, то буде дуже важко мати насичене сексуальне життя.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", лікарі назвали 5 способів зміцнення стосунків за допомогою сексу.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

0
Коментарі
0
0
Смішно
3
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини