Око просто кишіло: лікарі виявили у немовляти шокуючу знахідку. Відео (18+)

46,9 т.
Око просто кишіло: лікарі виявили у немовляти шокуючу знахідку. Відео (18+)

У китайському місті Сіань лікарі дістали з ока п'ятимісячного немовляти 11 живих черв'яків.

Як повідомляє Daily Mail, дитину на ім'я Дун-Дун принесла в міську лікарню його мати, яка помітила, що малюк постійно тре око (щоб подивитися відео (18+), проскрольте до кінця сторінки).

Медики в момент огляду виявили на поверхні очного яблука і під нижньою повікою численні нематоди. В результаті лікарі протягом 21 хвилини видалили щипцями з ока немовляти 11 паразитів.

У немовляти в оці виявили страшну знахідку: 18+

Круглих черв'яків відправили в лабораторію для з'ясування природи інфекції. Дитині поставили діагноз "телязіоз" - ураження ока круглими хробаками виду Thelazia callipaeda. Подібна інфекція зустрічається у кішок і собак, які можуть стати джерелами для зараження людини.

У немовляти в оці виявили страшну знахідку: 18+

Однак мати Дун-Дуна заявила, що вдома не містяться домашні вихованці. До того ж, вона не бачила, щоб хлопчик грався і тваринами сусідів.

У немовляти в оці виявили страшну знахідку: 18+

Як повідомляв OBOZREVATEL , влітку в Кременчуці з ока українки видалили 12-сантиметрового хробака.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки