Оксфордська вакцина захищає від коронавірусу в 90% випадків

  • AstraZeneca повідомила, що ефективність її вакцини в середньому становить 70%

  • При введенні половини дози, а через місяць повної, захист від вірусу спостерігався в 90% випадків

  • При введенні двох повних доз щеплення було ефективне на 62%

Оксфордська вакцина захищає від коронавірусу в 90% випадків

Фармацевтична компанія AstraZeneca заявила, що ефективність її щеплення проти COVID-19 досягає 90% при певному способі введення.

Як пише CNBC, вакцина AZD1222, розроблена разом з Оксфордським університетом, вводилася учасникам в двох різних дозах.

Одна група добровольців отримала перший укол в половинній дозі, а через місяць в повній. Такий режим імунізації показав 90% ефективність. При введенні двох повних доз з інтервалом менше одного місяця захист від коронавірусу можливий тільки в 62% випадків.

Комбінований аналіз обох режимів дозування показав, що середня ефективність вакцини становить 70%. В учасників, які отримували вакцину, не було зареєстровано жодної госпіталізації або важких випадків захворювання. Імунітет проти COVID-19 вироблявся через 14 днів після другого щеплення.

Відео дня

Раніше MedOboz писав, що оксфордська вакцина в рівній мірі захищає літніх і молодих людей. Це допоможе захистити від коронавірусу одну з найбільш вразливих груп населення.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки