МоваЯзык

/ Новини медицини

Онкологи назвали найкращий "ліки" для боротьби з раком

Нове дослідження свідчить про те, що сміх дійсно є найкращими ліками для онкологічних хворих.

Як повідомляє The Daily Mail, багатьом пацієнтам також допомагає використання метафор щодо пухлини і її лікування. Так, деякі називають злоякісне утворення "звіром", а процес лікування - марафоном, а свій досвід боротьби з хворобою - пеклом.

Автор дослідження, доктор Зсофія Дем'єн з Університету Ланкастера сказала: "кепкування над раком допомагає деяким людям на онлайн-форумі справлятися із серйозними, загрозливими і непередбачуваними обставинами, а також спілкуватися один з одним".

Дослідники вважають, що їхні результати можуть допомогти лікарям використовувати метафори при взаємодії з онкологічними хворими.

Результати показують, що деякі ракові хворі регулярно жартують про свою хворобу. Вчені вважають, що вони жартують про свій стан, щоб створити відчуття спільності з іншими страждаючими.

Метафори зазвичай мають тваринну тему. Наприклад, пацієнти називають рак "звіром" або описують себе як "курка". Також згадуються спортивні терміни при описі лікування, такі як "марафон" або "спринт", що свідчить про те, що пацієнти визнають, що вони потребують резистентності під час терапії.

Інші поширені теми метафор включають машини, перешкоди і релігію.

Професор Семіно додав: "Вивчаючи систематично метафори, які використовуються пацієнтами, сімейними опікунами та медичними працівниками в контексті раку і кінця життя, ми сподіваємося підвищити обізнаність фахівців охорони здоров'я про свою власну та інше використання мови, щоб вони могли приймати більш точні та ефективні комунікаційні стратегії з пацієнтами і їхніми сім'ями".

Як раніше повідомляв "МедОбоз", вчені встановили, що люди, які проживають в умовах холодного клімату, або великої висоти мають особливі гени виживання.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Жити здорово" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини