МоваЯзык

/ Новини медицини

Ознаки хвороби: названо 4 запахи людини, які небезпечно ігнорувати

Неприємний запах від людини іноді може свідчити про серйозні проблеми зі здоров'ям.

Портал "МедикФорум" назвав 4 особливих запахи, які небезпечно ігнорувати.

Фруктовий запах з рота. За словами доктора Роберта Габба з Діабетичного центру Джосліна при Гарвардському університеті, ігнорувати так зване "фруктове дихання" не можна, оскільки воно може говорити про виникнення діабетичного кетоацидозу. При цьому ускладненні в організмі значно знижується концентрація інсуліну і підвищується – глюкози. Лікар зазначив, що "в деяких випадках це може призвести до смерті".

Неприємний запах з рота вранці. Здавалося б, звичайне явище – не дуже свіжий "аромат" з рота після пробудження. Але вчені попереджають: якщо людина стежить за гігієною порожнини рота і регулярно чистить зуби, причиною поганого запаху може виявитися невиявлене апное. Цей розлад характеризується перериванням дихання під час сну і недоотриманням кисню мозком. Ігнорувати апное небезпечно для життя, воно загрожує людині інсультом.

Змінився запах сечі або калу. Різке погіршення запаху калу і сечі також має насторожувати. Запах калу, що став набагато неприємніше, може бути ознакою непереносимості лактози, проблем з травленням, а також онкологічних процесів. Зміни в запаху сечі вказують на можливі інфекції сечовивідних шляхів, камені в нирках, цукровий діабет, рак.

Запах ніг. Фактором сильного запаху ніг можуть бути бактерії і грибки на шкірі і пальцях ніг, стверджує дерматолог Кемерон Рохсар з нью-йоркської лікарні Маунт Сінай. Якщо заражену ногу подряпати і торкнутися потім інших частин тіла, сморід може потрапити і в ці області.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше лікарі порадили 4 вірних способи позбутися запаху з рота.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

Тема
Місце
0
Коментарі
3
2
Смішно
8
Цікаво
8
Сумно
1
Треш

Блоги медицини