Пандемія чи ні? ВООЗ ухвалила рішення щодо коронавірусу

10,6 т.
Пандемія чи ні? ВООЗ ухвалила рішення щодо коронавірусу

У Всесвітній організації охорони здоров'я переконані, що поширення коронавірусу 2019 nCoV ще не можна називати пандемією – епідемією світового масштабу.

Глава підрозділу ВООЗ з падемічних та епідемічних хвороб Сільвія Бріан на прес-конференції 4 лютого заявила, що зараз можна говорити лише про епідемію небезпечного вірусу з множинними осередками, передає РБК.

Сільвія Бріан

"Поки ще у нас не пандемія, ми на стадії епідемії коронавірусу з множинними осередками і намагаємося погасити кожен з цих осередків", – зазначила вона.

Відео дня

У свою чергу генеральний директор ВООЗ Тедрос Гебрейесус вважає, що світ не готовий до глобальної пандемії. Він розкритикував методи боротьби зі спалахами хвороб.

"Занадто довго світ жив, циклічно переходячи від паніки до нехтування. Ми кидаємо гроші на боротьбу зі спалахом (хвороби), але, коли вона закінчується, ми забуваємо про те, що трапилося і не робимо нічого, щоб запобігти наступній. Така короткозорість небезпечна і, чесно кажучи, незрозуміла. Якщо ми провалюємо підготовку, то тим самим готуємося до провалу", – сказав Гебрейесус.

Як повідомляв OBOZREVATEL, ВООЗ 30 січня визнала спалах нового коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного масштабу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки