Китайців масово косить новий коронавірус: спалахнула епідемія

22,0 т.
Китайців масово косить новий коронавірус: спалахнула епідемія

Медики розпізнали новий вид коронавіруса, який спровокував спалахи пневмонії в одній з провінцій Китаю.

Лікарям не вдалося виявити механізм передачі інфекції від людини до людини, повідомляє ChinaDialy. При цьому передбачається, що вірус розповсюджується через контакти з тваринами або споживання сирих морепродуктів.

Небезпечний вірус передається через тварин або з їжею

Як відомо, новий вірус викликав спалах запалення легенів в місті Ухань китайської провінції Хубей. Станом на 5 січня було зареєстровано 59 випадків інфікування. Летальних випадків не зафіксовано.

Відео дня

Повідомляється, що експертам вдалося виявити вірус в результаті аналізу зібраних зразків, 15 із яких дали позитивний результат. Дотепер медики продовжують роботу із встановлення причин спалаху захворювання.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що новий коронавірус був виявлений в Саудівській Аравії.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки