Переносять кліщі: в Україну прийшла смертельна інфекція

253,5 т.
Переносять кліщі: в Україну прийшла смертельна інфекція

Експерти застерігають, що кількість випадків зараження хворобою Лайма в Україні стрімко зростає. І передається ця інфекція через укуси кліщів.

Як відомо, близько 20% іксодових кліщів несуть вірус хвороби Лайма, передає ТСН. Тобто кожен п'ятий кліщ може бути заразним.

Разом з тим, як відзначають фахівці, українці в цілому налаштовані легковажно і нехтують правилами безпеки.

Така поведінка лікарям не подобається, так як наслідки хвороби дуже важкі - аж до паралічу всього тіла і смерті.

При цьому темпи поширення небезпеки в світі насторожують - в США хвороба Лайма стала другою за швидкістю поширення після ВІЛ.

Відео дня

Медики рекомендують не витягувати кліщів самостійно, а звертатися за кваліфікованою допомогою і обов'язково досліджувати паразита в лабораторії на наявність інфекцій.

Раніше "МедОбоз" розповідав, що потрібно робити, якщо вас укусив кліщ.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки