Перевірте у себе! Розкрито секрети про зайві частини тіла у людей

11,6 т.
Перевірте у себе! Розкрито секрети про зайві частини тіла у людей

Багато людей народжуються з зайвими кістками, органами, частинами тіла і м'язами, що може впливати на стан здоров'я, в зв'язку з чим потребує діагностування і моніторингу.

Про це розповів директор Центру вивчення клінічної анатомії Адам Тейлор, повідомляє The Sun.

Відзначається, що раніше в задній частині коліна маленька кістка, відома як фабелла, вона була лише у 11% людей, проте, зараз вона є вже у 39% дорослих, при цьому, вчені не можуть поки пояснити, навіщо вона потрібна, і чому все частіше зустрічається у людей.

Перевірте у себе! Розкрито секрети про зайві частини тіла у людей
Відео дня

Також близько 2% людей мають зайві зуби. Зазвичай їх кількість становить 1-2, проте, у однієї жінки їх знайшли відразу 19.

Перевірте у себе! Розкрито секрети про зайві частини тіла у людей

Деякі люди можуть мати більшу кількість сосків, їх називають політеліями, при цьому, зустрічаються навіть індивідууми відразу з семи сосками.

Крім того, бувають і люди з більшою кількістю пальців, найчастіше зайві ростуть на руках і ногах, і можуть бути пов'язані з такими хворобами як синдром Дауна. У більшості людей є всього 1-2 зайвих пальців, але у деяких це число може досягати 31-34.

Перевірте у себе! Розкрито секрети про зайві частини тіла у людей

У людей може варіюватися і число м'язів в тілі. Щоб зрозуміти, чи є м'яз під назвою "palmaris longus", можна скласти великий і безіменний пальці, після чого зігнути руку до себе, - тоді вийде побачити сухожилля від зап'ястя до передпліччя.

Є припущення, що цей м'яз зникає в процесі еволюції, оскільки він є і використовується для ходьби орангутанами, але його немає у розвинених мавп, горил і шимпанзе.

Подібний м'яз може бути і в нижній частині ноги, але встановити його наявність там самостійно неможливо. Вони не використовуються людиною, але можуть бути корисні в разі потреби для відновлення сухожилля.

Крім іншого, деякі чоловіки можуть народитися з маткою. Це стає помітно тільки в період статевого дозрівання, коли в сечі з'являється менструальна кров.

Нагадаємо, раніше стало відомо, як молочні зуби можуть допомогти врятувати життя дитині.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки