Аж до довічного: Рада посилила відповідальність за фальсифікацію ліків

16,3 т.
Аж до довічного: Рада посилила відповідальність за фальсифікацію ліків

Верховна Рада України у вівторок, 12 листопада, ухвалила законопроєкт про посилення кримінальної відповідальності за фальсифікацію ліків і їх поширення, зокрема й через інтернет.

За це проголосували 363 народних обранці. Ініціатором проєкту №1152-1, текст якого опублікований на офіційному сайті Ради, є депутат від фракції "Слуга народу".

Так, парламент збільшив строки тюремного ув'язнення з 3-5 до 5-8 років у разі доведення провини у виготовленні, придбанні, перевезенні, пересиланні, збуті або зберіганні з метою збуту завідомо фальсифікованих ліків.

Повторне порушення, або групою осіб, або службовою особою із зловживанням службовим становищем, мед- або фармацевтичним працівником, або за допомогою інтернету – привід для позбавлення волі на термін від 8 до 10 років із конфіскацією майна.

Відео дня

Якщо порушення призвело до смерті людини або інших тяжких наслідків, визнаного винним зможуть позбавити волі на 10-15 років або довічно, з конфіскацією майна.

Ілюстрація

Як писав OBOZREVATEL, нещодавно в Україні заборонили реалізацію, зберігання та застосування всіх серій лікарського препарату від кашлю "Флавамед" у вигляді сиропу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки