"Пиз*ець відпустка!" Українці вразили злісною реакцією на пологи в літаку

'Пиз*ець відпустка!' Українці вразили злісною реакцією на пологи в літаку

Реакція українців на пологи, які прийняла українка у тайки на борту літака, що летів у Таїланд, виявилася неоднозначною.

Про це розповіла подруга лікарки Олени Федченко Наталія Бєлоконєвау Facebook. За її словами, українці дуже злісно відреагували на крики породіллі і екстрену посадку літака.

"З ху*лі ми повинні чекати, коли її швидка забере?", "Я за таке не платив!", "А народжувати не можна було на землі?", "Пиз*ець відпустка!", "Знайшла час народжувати, я спати хочу!" – процитувала Бєлоконєва туристів.

"Судити не мені, але будьте трохи добрішими, люди. Головне, що хлопець здоровий і все добре", – додала вона.

Відео дня

У мережі висловили й іншу думка, оскільки на останньому місяці вагітності жінка не мала перебувати на борту літака.

Українці вразили злісною реакцією на пологи в літаку

"Дитина доношена, тобто жінка сідала в літак, коли терміни не дозволяють цього робити. Плюс вона приховала вагітність. А тепер питання: ви чули колись крики, що видаються жінками при потугах? Ну не всі прям настільки, але більшість кричить... Я чула двічі, бо була в пологовому будинку. І це не для людей зі слабкими нервами. А уявіть, що ці крики слухає дитина. І ви не можете її кудись відвести подалі від крику, який видає людина, ніби її ріжуть на частини", – написала Мар'яна Пецух у Facebook.

Вона також запропонував не героїзувати вчинок породіллі, яка піддала ризику свою дитину і чужих дітей.

Українці вразили злісною реакцією на пологи в літаку
Українці вразили злісною реакцією на пологи в літаку
Українці вразили злісною реакцією на пологи в літаку

Як повідомляв OBOZREVATEL, випускниця Національного медичного університету імені Богомольця Олена Федченко у вівторок, 4 лютого, успішно прийняла пологи просто на борту літака, який здійснював рейс із Дохи (Катар) у Бангкок (Таїланд).

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки