Поділися силою свого серця

9,0 т.
Поділися силою свого серця

Всесвітній день серця (World Heart Day) вперше був організований в 1999 році з ініціативи Всесвітньої федерації серця. Цю акцію підтримали Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ), ЮНЕСКО та інші значущі організації. Спочатку День проводився в останню неділю вересня, а з 2011 року у нього фіксована дата - 29 вересня.

Цей день є частиною міжнародної кампанії по поширенню інформації про хвороби серця і профілактики інсульту. Це ідеальний день, щоб кинути палити, тренуватися і почати здорове харчування - все це в ім'я збереження вашого двигуна в хорошому робочому стані, а також поліпшення здоров'я і благополуччя людей у всьому світі.

Всесвітня федерація серця виявила, що серцева хвороба і інсульти є провідною причиною смерті в світі, щорічно вбиваючи 17,1 мільйона чоловік - це більше, ніж жертви раку, ВІЛ та СНІДу і малярії все разом узяті.

Відео дня

Переїдання, відсутність фізичних вправ, нездорове харчування і високий кров'яний тиск, рівень холестерину і глюкози - все це фактори, які можуть викликати серцеві захворювання і загрожувати нашому власному житті, а також життя ваших близьких. День серця був створений, щоб донести до кожного повідомлення про те, що проблеми з серцем можна запобігти.

Мета полягає в тому, щоб поліпшити здоров'я в глобальному масштабі, заохочуючи людей до змін способу життя та просуванню освіти на міжнародному рівні про те, як бути хорошим для вашого серця. Цей урок стає все більш актуальним, оскільки повідомлення про ожиріння, поганий дієті і фізичної бездіяльності у дітей і молоді стають все більш поширеними.

У цей день по всьому світу проводяться заходи щодо пропаганди здорового серця. Благодійні та інші організації координують прогулянки і пробіжки, перевірки здоров'я, публічні переговори, виставки та виставки, щоб назвати декілька цікавих і пізнавальних подій, які знаменують цей день.

Приєднуйтесь! Їжте фрукти і овочі, частіше гуляйте на свіжому повітрі, кидайте курити і спостерігайтеся у лікаря. Ви і ваше серце відчуєте переваги здорового способу життя.

Як повідомляв раніше "Обозреватель", всього кілька звичок допоможуть зберегти здорове серце.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки