Потенційно небезпечний: в Україні заборонили аспірин

81,0 т.
Потенційно небезпечний: в Україні заборонили аспірин

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками ввела тимчасову заборону на серію препарат "Ацетилсаліцилова кислота" виробництва української фармацевтичної компанії "Лубнифарм".

Згідно з повідомленням прес-служби, тимчасова заборона на ліки (серія 150717, "Ацетилсаліцилова кислота", таблетки по 500 мг у блістерах №10) введена через повідомлення про смерть пацієнта після застосування зазначеної серії препарату.

У зв'язку з цим Держлікслужба зобов'язала всі суб'єкти господарювання перевірити наявність забороненої серії даних препарату і в разі виявлення вжити заходів для вилучення всіх зразків з обігу і та помістити під карантин до наступного розпорядження відомства.

Відео дня

Раніше "МедОбоз" повідомляв, що в Україні заборонили "Амброксол".

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки