Повільно вбиває: названо повсякденний засіб, що провокує небезпечні хвороби

91,6 т.
Повільно вбиває: названо повсякденний засіб, що провокує небезпечні хвороби

Товари та послуги для рук є популярним продуктом.

Як повідомляє Mrhealthyspirit.net, деякі люди використовують їх щодня, тому що їхня мета - захистити нас від бактерій і бруду. Однак склад цих засобів є небезпечним.

Так, у процесі знищення шкідливих бактерій і мікробів ручні дезінфікуючі засоби також знищують хороші. А це не дуже добре, адже хороші бактерії мають вирішальне значення для балансу імунної системи, і вони також борються з поганими бактеріями.

Відео дня

На жаль, коли хороші бактерії знищені, імунітет послаблюється разом зі здатністю справлятися з інфекцією, запаленнями та іншими проблемами зі здоров'ям.

Крім того, дезінфікуючі засоби для рук можуть збільшити кількість бісфенолу А, хімічна речовина, яка може негативно впливати на ендокринну систему, що виробляє гормони і контролюючі функції організму, а також підтримує тканини і органи. Недавні дослідження показали, що високий рівень бісфенолу А в організмі збільшує ризик серцевих захворювань, раку, безпліддя і діабету.

Замість нього медики радять використовувати звичайне мило і воду.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", експерти розповіли, про що нам повідомляють наші руки, і через які симптоми слід звернутися до лікаря.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки