"Приголомшує": зроблено перші тривимірні кольорові рентгенівські знімки

4,8 т.
'Приголомшує': зроблено перші тривимірні кольорові рентгенівські знімки

Розроблена парою вчених технологія одного разу допоможе лікарям виявляти смертельні пухлини, використовуючи спеціальні відтінки для фарбування різних частин тіла.

Про це повідомляє The Sun.

Типовий рентгенівський знімок представлений в блакитно-сірому кольорі, але нова технологія показує ваші легені червоними, ваші кістки білими, а рак або інші захворювання - зеленими, рожевими або жовтими.

Сканування зап'ястку руки
Відео дня
Сканування щиколотки

Ця надзвичайно складна технологія працює шляхом вимірювання кольору рентгенівських променів після того, як вони пройшли через тіло і буде корисна при захворюваннях серця, інсульті, артриті, заміни суглобів і раку.

Вчені з Кентерберійського університету в Новій Зеландії сподіваються, що це стане проривом в лікуванні смертельних захворювань, надавши лікарям більш детальний погляд на організм.

Вчені навіть відсканували цілу мишу

Керівник дослідження професор Філ Батлер, генеральний директор Mars Bioimaging, першим випробував технологію на собі, були відсканованійого щиколотка та зап'ясток.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки