Медицина в окупованому Криму: ЛОР не може, піп допоможе!

Медицина в окупованому Криму: ЛОР не може, піп допоможе!

У Севастополі, анексованому РФ, лікар призначив пацієнтці з'їздити до святих мощів для зцілення.

Отоларинголог Юрій Белоненко прописав поїздку до мощів святителя Луки в Сімферополь в разі неефективності лікування.

За словами самого лікаря, він нерідко виписує подібні призначення важким пацієнтам.

"Так, це допомагає. Я не часто так пишу, у виняткових випадках, коли я не в силах однозначно вирішити проблему людини. У пацієнтки що, є претензії? Або вона сповідує іслам? Але навіть якщо сповідує, це допоможе", – сказав він.

Відео дня
Призначення Юрія Белоненко
Медицина в окупованому Криму: ЛОР не може, піп допоможе!

Також Белоненко уточнив, що крім "прикластися до святих останків" в його призначенні були і інші (адекватны) пункти, які стосувалися медикаментозного лікування (слава Богу).

Люди, будьте пильні! Якщо лікар починає нести подібну маячню, беріть свої речі і рятуйтеся. Звертайтеся тільки до кваліфікованих фахівців. Запам'ятайте, молитви і мощі – це не ліки.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки