Протести і страйки: лікарі Франції незадоволені фінансуванням медицини

Протести і страйки: лікарі Франції незадоволені фінансуванням медицини

У Франції через недостатнє фінансування медицини майже 1200 лікарів йдуть з керівних посад.

Медичний персонал звинуватив уряд в нездатності брати участь в переговорах з приводу послуг в державних лікарнях і дефіциті бюджету, повідомляє новинний канал RT.

У відкритому листі, адресованому міністрові охорони здоров'я, лікарі розкритикували бюджет, виділений для державних лікарень у 2020 році, як "занадто маленький, дуже частковий, дуже розкиданий в часі".

Автори звернення підкреслюють, що лікарняну систему необхідно реформувати, але неможливо провести велику реформу, не вкладаючи коштів, передає RFI.

Відео дня
Прес-конференція французьких лікарів 14 січня 2020 року

Акції протесту співробітників французьких лікарень тривають протягом останніх місяців.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки