ПЦУ закликала до вакцинації та розділила українців: суть скандалу

35,8 т.
ПЦУ закликала до вакцинації та розділила українців: суть скандалу

Православна церква України закликала українців у мережі робити вакцинацію через тривожні сигнали про можливі епідемії. Така заява розділила користувачів.

Так, на офіційній сторінці ПЦУ в Facebook з'явився заклик: "На сучасному рівні розвитку медицини є дієвий спосіб захиститися від інфекцій – це вакцинація. Тому не варто нехтувати працею багатьох поколінь лікарів, які досліджували небезпечні для здоров'я людини мікроорганізми і створили вакцини, які забезпечують імунітет проти цих збудників".

Частина українців підтримали прагнення церкви прискорити цей процес. "Церква здорової людини!", "Спасибі вам за позицію!", "Спасибі, що турбуєтеся про здоров'я своєї нації!" – пишуть вони.

Відео дня

Читайте: Один із найстаріших патріархатів визнав ПЦУ: що це означає

ПЦУ закликала до вакцинації та розділила українців: суть скандалу

Однак з'явилися серед коментарів і докори. "Господь дав людині право вибору, і вона сама має вирішувати, як піклуватися про своє здоров'я і здоров'я своїх дітей. А те, що ПЦУ стала інструментом державної медичної агітації прикро і неприємно", – написав один із користувачів.

Багато хто не схвалює той момент, що ПЦУ відкрито озвучила позицію з настільки делікатного питання.

ПЦУ закликала до вакцинації та розділила українців: суть скандалу

Як повідомляв OBOZREVATEL, над Україною знову нависла загроза широкого поширення дифтерії. За минулорічними даними українського МОЗ, кожен другий житель країни не отримав необхідну дозу вакцини від дифтерії та правця. І через відсутність так званого колективного імунітету проти цього захворювання і відбувається все більше поширення недуги.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки