Супрун закотила істерику через можливого міністра Зеленського

434,0 т.
Супрун закотила істерику через можливого міністра Зеленського

В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун закотила істерику через можливе призначення радника президента Володимира Зеленського, новообраного нардепа, засновника мережі приватних клінік "Борис" Михайла Радуцького на посаду глави МОЗ.

Відповідний пост розмістила вона в Facebook. Причиною гніву Супрун стало інтерв'ю Радуцького газеті "Ваше здоров'я".

Так, обговорюючи впровадження в Україні міжнародних клінічних протоколів, він зазначив, що їх необхідно адаптувати.

Супрун і Радуцький
Відео дня

"Адже, скажімо, генетичні відмінності в перебігу тих чи інших хвороб у представників різних рас визначають і особливості їхнього лікування. Тому протоколи повинні бути тільки державними, написаними українською мовою, затвердженими Міністерством охорони здоров'я і Мін'юстом, адаптованими", — підкреслив Радуцький важливий момент.

Супрун закотила істерику через можливого міністра Зеленського

Михайло Радуцький

Супрун ж витлумачила його бачення по-своєму, накинувшись з критикою і необгрунтованими звинуваченнями мало не у расизмі.

Керівник МОЗ заявила, що медичні протоколи – універсальні алгоритми для лікарів, як призначати лікування пацієнтові.

"Вони створюються медичним співтовариством на основі багаторічних досліджень і пошуків оптимального шляху лікування. Анатомія для українців, американців чи поляків однакова. Процес протікання тих чи інших захворювань теж однаковий", – висловила вона свою думку.

Незабаром Радуцький по пунктах розгромив звинувачення Супрун. До нього приєдналися провідні експерти в сфері медицини.

OBOZREVATEL розібрався, кого ще можуть призначити в Кабмін від команди Володимира Зеленського.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки