Ректор Одеського університету відсторонений за корупцію

14,7 т.
Ректор Одеського університету відсторонений за корупцію

Міністерство охорони здоров'я України відсторонило ректора Одеського медичного університету Валерія Запорожана через правопорушення, пов'язане з корупцією.

Як повідомляє прес-служба відомства, з 23 квітня його було усунуто від виконання службових обов'язків на підставі відповідного наказу МОЗ.

"Причина - складений співробітниками Національної поліції України протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, щодо Запорожана В.М", - сказано в повідомленні.

Відзначається, що до завершення розгляду справи судом обов'язки ректора університету буде виконувати проректор вузу з науково-педагогічної роботи Валерія Марічереда.

Відео дня

Раніше "МедОбоз" повідомляв про те, що Міністерство охорони здоров'я розірвало контракт з ректором Національного медичного університету Катериною Амосовою.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки