МоваЯзык

/ Новини медицини

Родичі планували вбити його: в Індії народився чотириногий хлопчик

Сім'я новонародженого хлопчика в Індії, який народився з паразитичним близнюком, збиралася кинути його в річку, перш ніж місцева лікарня запропонувала йому безкоштовну хірургію.

Як повідомляє The Daily Mail, 22-річна Кулі Бай народила малюка у себе вдома в маленькому селі в Піндваре, на півночі Індії. Її сім'я була настільки вражена двома додатковими ногами, рукою і пенісом сина, що навіть збиралися втопити його в сусідній річці.

Втім новина швидко дійшла до 35-річного Бхарат Паль Данді, який керує лікарнею Матра Чайя в Піндваре, яка швидко відправила швидку допомогу для матері і дитини. Після видалення додаткових кінцівок і кишечника дитини він, як кажуть, добре відновлюється.

"Я був дуже вражений, коли почув, що ці родичі, які здаються надзвичайно ортодоксальними і забобонними, планували вбити дитину, кинувши його в річку. Я не міг сидіти склавши руки і нічого не робити", - говорить доктор.

За його словами, дитина була в критичному стані. Команда з чотирьох лікарів успішно видалила паразитичного близнюка.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", у Каліфорнії, США, медикам вдалося розділити дівчаток-сіамських близнюків: 2 літніх Еріку і Єву Сандовал.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини