МоваЯзык

/ Новини медицини

Секс може зробити вас здоровіше: 5 аргументів на користь "регулярних тренувань"

Нові дослідження, проведені вченими з Ковентрі, виявили прямий взаємозв'язок між роботою мозку і сексом, повідомляє HEALTHISTA .

Тому, якщо перед вами стоїть вибір - зайнятися сексом або подивитися телевізор на цих вихідних, вибирайте секс, радять дослідники.

Зокрема, вони виявили, що сексуально активні люди набрали більшу кількість балів у тестах на словниковий запас і його використання, візуальне сприйняття об'єктів і вимірювання простору між ними. Але, виявляється, любов і секс здатні поліпшити ваше здоров'я ще у 5 пунктах.

1. Позитивний настрій

Дане дослідження свідчить про те, що позитивний настрій і ефект щастя залежать від хімічних речовин - коктейлю з ендорфінів.

Під час оргазму і занять любов'ю вивільняються нейромедіатори і гормони "щастя" окситоцин і серотонін.

Окситоцин "робить" людину більш щедрим на ласки, заспокоює, дарує хороший, здоровий сон. Для вироблення корисної дози окситоцину досить 20 хвилин ніжних обіймів.

Іншим ключовим нейротрансмиттером є серотонін. Це найголовніший антидепресант і одна з ключових причин посмішок і почуття щастя після сексу.

Сексуально активні жінки, які перебувають у тривалих відносинах менш схильні до депресії, ніж жінки, у яких секс в житті відсутній. Це доводять дослідження американського психолога Гордона Геллапа.

Згідно з його припущенням, сперма містить гормони, що підвищують настрій, які всмоктуються через стінку піхви в кровотік.

2. Здорове серце

Дослідження Університету Квінс у Белфасті виявило, що секс три рази в тиждень вдвічі скорочує ризик серцевого нападу або інсульту.

Домисли про те, що чоловіки більше схильні до ризику серцевого нападу під час любощів - оману, кажуть експерти. Професор Пітер Вайсберг каже, що немає ніяких доказів того, що чоловіки, що мають статеві контакти на регулярній основі в свої 40 і віше років знаходяться в зоні ризику серцевого нападу.

Лікарі порівнюють секс з фітнесом і кажуть, що якщо у вас немає весоміх протипоказань для помірного фізичного навантаження, то боятися вам нічого.

3. Підвищення імунітету

Секс більше двох разів в тиждень підвищує стійкість організму до вірусів грипу та застуди. Лікарі цей феномен пов'язують з підвищенням рівня імуноглобуліну А, що міститься в слині і носі, яке допомагає боротися з вірусами.

В одному дослідженні вчені протестували 11 добровольців і визначили взаємозв'язок між рівнем імуноглобуліну і кількістю занять сексом.

Як виявилося, ті, хто займався сексом один раз на тиждень або рідше мали невелике збільшення, порівняно з тими, хто воздержвался від сексу. Але ті, хто займався любов'ю частіше двох разів на тиждень, мали на 30 відсотків вищий рівень резистентності до вірусної інфекції.

4. Збільшення тривалості життя

Одне з найбільших досліджень по тривалості життя і сексу, проведене на валлійських чоловіках, виявило, що ті, хто займався сексом менше, ніж один раз на місяць, мали показник ризику передчасної смерті в два рази вище, ніж ті, у кого був регулярний секс двічі в тиждень.

"Сексуальна активність має захисну дію на здоров'я чоловіків. Це може бути пов'язано з ефектами головного статевого гормону ДГЕА (дегідроепіандростерон), який виробляється в надниркових залозах і функціонує як будівельний матеріал для інших гормонів, таких як естроген, тестостерон і прогестерон", - говорить доктор Брюер .

Рівні ДГЕА під час оргазму і еякуляції в три рази вище, ніж зазвичай, що говорить про те, що регулярний секс може продовжити ваше життя.

5. Підвищення фертильності

Люди, які намагаються зачати дитину, схильні до міфу про те, що утримання від еякуляції підвищує рухливість сперматозоїдів.

Це в корені невірно, якщо у чоловіка мало сперматозоїдів, то збільшення кількості статевих актів покращує якість сперми ", - зазначає лікар - гінеколог Джилліан Локвуд.

Попередні результати невеликого дослідження австралійських вчених показали, що у чоловіків зі значними ушкодженнями ДНК щоденна еякуляція зменшує ці збитки на 12 відсотків.

"Коли справа доходить до сексу з метою завагітніти, то секс щоночі нехай і недовго, набагато краще, ніж у великій кількості і рідко", - каже доктор Локвуд.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", регулярний секс збільшує шанси на народження здорового малюка.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

0
Коментарі
1
0
Смішно
2
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини