Син українського телеведучого потрапив до лікарні після екстремального дня народження

30,5 т.
Син українського телеведучого потрапив до лікарні після екстремального дня народження

Син відомого телеведучого Сергія Притули потрапив до лікарні після екстремального дня народження.

Про це телеведучий написав на своїй сторінці в Facebook.

"День народження, який починається в травматології, триває екстремально і закінчується в домашній атмосфері за улюбленим інструментом, повинен запам'ятатися надовго. З днем ​​народження, Дмитре Сергійовичу. Яскраві 9. Політ нормальний", - написав він.

Судячи з фотографій, телеведучий влаштував для сина політ в аеротрубі. Мабуть, там і сталася травма, про яку повідомив Притула.

Відео дня

Як стало відомо, хлопчик отримав тріщину великого пальця ноги.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", студенти, які проживають у гуртожитку Старобільського технікуму Луганського національного аграрного університету (с. Веселе Старобільського району), потрапили в інфекційне відділення лікарні.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки