Стоп ВІЛ в Україні: де безкоштовно здати аналіз

10,2 т.
Стоп ВІЛ в Україні: де безкоштовно здати аналіз

У цьому році 19 травня - Всесвітній день пам'яті людей, які померли від СНІДу.

17-24 травня в Україні проходить Європейський тиждень тестування, в рамках якого можна безкоштовно здати аналіз на ВІЛ і гепатити В і С, повідомляють в Міністерстві охорони здоров'я України.

Всесвітній день пам'яті людей, які померли від СНІДу

Де можна пройти тест на ВІЛ:

у свого сімейного лікаря, терапевта чи педіатра;

Відео дня

в кабінетах "Довіра", кабінеті інфекційних захворювань за місцем проживання, в центрах СНІДу, в представництвах Громадських організацій, які займаються боротьбою з ВІЛ / СНІДом;

в мобільних амбулаторіях.

У столиці це можна зробити за такими адресами:

18.05 - Контрактова Площа з 10 по 15 годину

20.05 - Парк Шевченка з 10 по 15 годину

21.05 - Студмістечко ВДНГ з 10 по 15 годину

22.05 - Студмістечко КПІ з 14 по 18 годину

23.05 - Маріїнський парк з 10 по 15 годину

Тест на ВІЛ

Дізнатися, де пройти тест на ВІЛ та вірусні гепатити в інших містах України, можна на офіційній сторінці Центру громадського здоров'я МОЗ України в Facebook.

Процедура тестування - абсолютно безкоштовна і швидка. Результат швидкого тесту на ВІЛ готовий вже через 15 хвилин: до 5 хвилин - підготовка і забір крові з пальця, 10 - очікування результату.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки