МоваЯзык

/ Новини медицини

Супрун розвіяла популярний міф про магнітні бурі

Магнітні бурі ніяк не пов'язані з головним болем, втомою і підвищенням тиску.

Про це написала на своїй сторінці у Facebook в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, порадивши звертатися до лікаря під час захворювань, а не звинувачувати метеозалежність.

"Класика метеозалежності – погане самопочуття через магнітну активність на Сонці. Електромагнітна активність там відбувається постійно, внаслідок цього процесу стається викид коронарної маси. І якщо вона досягає Землі, то починає взаємодіяти з магнітним полюсом нашої планети, що викликає полярне сяйво, а не мігрень. Магнітосфера Землі нейтралізує електромагнітний вплив нашої зорі, тому малоймовірно, що його може відчувати організм людини", – уточнила Супрун.

За її словами, підтверджень, що саме активність Сонця викликає мігрень, недостатньо. Вона також заявила, що погода не впливає на біль у спині і суглобах.

Магнітні бурі

Магнітні бурі. Джерело: odessamedia.net

odessamedia.net

"Дослідники проаналізували частоту виклику лікарів за страховою програмою у дощові дні через біль у спині і суглобах. Усього проаналізували 11 мільйонів випадків, і зв‘язку не знайшли. Ревматоїдний артрит також не залежить від погодних чинників. Так само не знайшли впливу зміни атмосферного тиску, температури, вологості повітря та кількості опадів на появу болю у спині", – додала вона.

Однак Супрун пояснила, що погана погода може викликати запальні процеси і дискомфорт через неможливість вийти з дому й непорушність. А поганий настрій і самопочуття здатні погіршувати чутливість до болю у давно хворих суглобах.

"Натомість для серця та судин перепади температури й тиску можуть бути небезпечними. Є погодні фактори, які мають зрозумілі механізми впливу. Холодне сухе повітря підвищує ризики нападу астми, а також подразнює слизові оболонки, що полегшує інфікування вірусами. Дуже високі або дуже низькі температури можуть спричинити виникнення певних хворобливих станів, а їхня різка зміна може негативно вплинути на захисні функції організму. Тому повністю заперечувати вплив деяких погодних умов на здоров’я не варто", – зазначила вона.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Супрун розповіла, в яких випадках можна дивитися на зварювальні роботи незахищеними очима без шкоди для здоров'я.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

1
Коментарі
8
13
Смішно
6
Цікаво
3
Сумно
2
Треш

Блоги медицини