Танець медсестер у нижній білизні перед начальством спровокував скандал: відеофакт

35,7 т.
Танець медсестер у нижній білизні перед начальством спровокував скандал: відеофакт

У південнокорейській лікарні Святого Серця розгорівся скандал, після того, як на корпоративі молоді медсестри виконали відвертий танець.

Як пише видання Рідус, про це стало відомо, коли одна зі співробітниць виклала в соцмережі відео святкового танцю на щорічному спортивному заході.

За деякими даними, на сцені в трусах і топах опинились медсестри, які влаштувалися на роботу недавно. Очевидно, вони побоялися звільнення і погодилися.

Як пише Korea Times, виконати танець їх змусили начальники. При цьому на святі дівчатам довелося крутити стегнами перед керівництвом фонду, завідувача лікарнями та університетами по країні.

Відео дня

Асоціація медсестер Південної Кореї вже поскаржилася в Міністерство праці та зайнятості на неналежне ставлення до медпрацівників, які працюють за низьку зарплату і часто працюють понаднормово. У відомстві пообіцяли притягнути винних до відповідальності.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", трансгендер із Нової Зеландії Лея Мембрі не збирається "повертатися" у чоловіче тіло, але планує в майбутньому народити дитину і заморозити для цього свою сперму.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки