МоваЯзык

/ Новини медицини

Тривалість життя людини зібралися збільшити за рахунок багатомільярдних вкладень

Експерти вважають, що очікувана тривалість життя понад 100 років стане звичним явищем, оскільки досягнення в області технологій можуть вирішити проблему старіння.

Про це повідомляє Daily Mail.

Технології, що сприяють продовженню життя, стануть одним з найбільших напрямків інвестицій протягом наступного десятиліття, йдеться в звіті Банку Америки.

На сьогодні вартість цього ринку становить 110 мільярдів доларів, очікується, що до 2025 року вона зросте до 600 мільярдів доларів.

У списку сфер діяльності з найбільшим інвестуванням провідні позиції займають вивчення і редагування генома людини, штучний інтелект і лікування захворювань, повідомляється в доповіді.

В майбутньому прагнення продовжити життя може стати масовим ринком з імовірною вартістю 504 млрд доларів, що допоможе поліпшити здоров'я і збільшити тривалість життя людини.

Дослідження в області вивчення і редагування генома до 2025 року стануть індустрією вартістю близько 41 мільярдів доларів, що припускає потенційно революційні досягнення в області профілактики і лікування захворювань.

Крім того, застосування методів штучного інтелекту буде широко використовуватися у вивченні причин і наслідків хвороб.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини