У Чернівцях побили лікаря: жінка назвала високопоставленого підозрюваного. Відеофакт

17,2 т.
У Чернівцях побили лікаря: жінка назвала високопоставленого підозрюваного. Відеофакт

У Чернівцях побили лікаря "Міської лікарні №1" Ярославу Баб'як.

Про це сама потерпіла розповіла під час сесії Чернівецької міської ради.

Отоларинголог підозрює, що за її побиттям стоїть головний лікар медустанови, з яким у неї давній конфлікт через її звільнення, тому пішла по захист до депутатів.

Ярослава Баб'як
Відео дня

Жінка стверджує, що її жорстоко побили двоє молодих хлопців.

"Бризкають балончиком, жорстоко б'ють, шиплять мені: "Відчепись від Петричука", - розповіла лікар, яка стверджує, що її переслідують через те, що вона зважилася говорити про нецільове використання коштів спеціального фонду, який існує при лікарні.

Сам головний лікар Анатолій Петричук на сесії міськради всі звинувачення спростував і попросив депутатів захистити його від "цієї людини", крім того, в його підтримку виступили колеги, які "випадково опинилися" на засіданні.

Анатолій Петричук

Як повідомляв OBOZREVATEL, на Дніпропетровщині невідомі розгромили лікарню і побили лікаря.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки