У квітні Україну накриють магнітні бурі: названі дати потужних сплесків

51,3 т.
У квітні Україну накриють магнітні бурі: названі дати потужних сплесків

У квітні Україну накриють серйозні магнітні бурі, які будуть відчутні для метеозалежних людей.

Перший удар відбудеться вже 12 квітня, повідомляє прес-служба Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця.

Також за прогнозом невеликі магнітні сплески можливі 16, 22, 25 квітня. А ось досить сильні магнітні бурі пройдуть 23 і 24 квітня. Фахівці радять у ці дні не нервувати, уникати негативного спілкування і будь-яких конфліктів.

У Києві пік магнітних бур намічений на 12,13 квітня. Невеликі геомагнітні будуть відчутні вже 3, 4-7, 24, 25 і 27 квітня.

Відео дня

Щоб уникнути негативного впливу сонця в період магнітних бур, медики рекомендують не навантажувати організм надмірною фізичною роботою, більше відпочивати, уникати стресових ситуацій, а також дотримуватися правильного раціону харчування і водного режиму.

Крім того, під час магнітної бурі потрібно обмежити далекі поїздки і обов'язково мати під рукою необхідні ліки.

Магнітні бурі
Магнітні бурі в Києві

Як повідомляв OBOZREVATEL, Україну спіткають одразу декілька магнітних бур.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки