У МОЗ розповіли, що чекає кримських лікарів в Україні

10,6 т.
У МОЗ розповіли, що чекає кримських лікарів в Україні

Кримські медики, які мають намір отримати підтвердження медичної категорії на материковій Україні, не можуть використовувати довідки про курси підвищення кваліфікації, видані на території анексованого Криму.

Про це повідомляє Крим.Реалії із посиланням на міністерство охорони здоров'я України.

"Згідно з чинним законодавством, наказами МОН та листів СБУ, будь-які документи і довідки, видані незаконними органами, а також органами освіти, що діють на тимчасово окупованих територіях, не визнаються дійсними", -йдеться у повідомленні.

Таким чином, згідно з відповіддю МОЗ України, необхідні для підтвердження медичної категорії документи, зокрема, довідки про курси підвищення кваліфікації, "видані на тимчасово окупованих територіях", не можуть бути підставою для проведення атестації та видачі документів українського зразка.

Відео дня

На початку лютого 2017 року в Криму заявили про гостру нестачу кадрів. Підконтрольний Кремлю директор Кримського республіканського центру медицини катастроф і швидкої медичної допомоги Сергій Астанкін оцінив неукомплектованість кадрового складу "швидкої допомоги" в одну тисячу осіб.

Причиною гострого дефіциту медичних кадрів у Криму називають низьку оплату праці.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", міністерство охорони здоров'я України опублікувало покрокову інструкцію про те, як вибрати сімейного лікаря.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки