У роботизованих аптеках триває грандіозна акція "Квітуть знижки –травимо ціни"

56,0 т.
У роботизованих аптеках триває грандіозна акція 'Квітуть знижки –травимо ціни'

Затяжні травневі свята закінчилися. Але всеукраїнська акція "Квітуть знижки – травимо ціни" від аптек під брендами "Благодія", "Аптека Копійка", "Аптека АНЦ" та "Аптека низьких цін" триває. За умовами, вартість деяких позицій знижена до 20% *.

У роботизованих аптеках триває грандіозна акція ''Квітуть знижки –травимо ціни''

Відвідування аптек окуте стереотипами. Раніше туди зверталися за необхідними ліками, а сьогодні там купують необхыдне для сім'ї: дитячі підгузники, засоби гігієни, вимірювальні прилади.

Похід в аптеку може бути приємним і захоплюючим. У тому числі за рахунок нових технологій і акцій. У роботизованих аптеках під брендами "Аптека Копійка", "Благодія", Аптека АНЦ "і " Аптека низьких цін " якісний сервіс, що постійно поліпшується. Покупцям подобається спостерігати за діями робота Pharm Bot. Він перетворює відвідування аптеки на знайомство з інноваційними технологіями.

Відео дня
У роботизованих аптеках триває грандіозна акція ''Квітуть знижки –травимо ціни''

Нагадуємо, всеукраїнська акція "Квітуть знижки – травимо ціни" стартувала 1 квітня, і кожен покупець ще встигає взяти участь. Аптеки пропонують придбати популярні продукти за зниженою вартістю (до 20%). В акції беруть участь різні позиції, включаючи вітамінні добавки, лікарські засоби, товари для дитячої та жіночої гігієни. Вона триватиме до 30 травня 2019 року.

Інформацію про ціну на товар до і після застосування знижки, співвідношення до попередньої ціни реалізації, асортименті продукції, на який надаються знижки, а також відсоток знижки уточнюйте у провізорів.

У роботизованих аптеках триває грандіозна акція ''Квітуть знижки –травимо ціни''

На правах реклами.

*Під знижкою мається на увазі зниження звичайної ціни реалізації акційних товарів до 20%.

Організатори залишають за собою право змінювати терміни, умови проведення акції і не несуть відповідальності за друкарські помилки.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки